ZÁKAZNICKÝ SERVIS: shop@lulis.cz

60 dní na vrácení zboží

doprava zdarma při nákupu nad 1500 kč

Termín dodáni

 

U každého zboží je uveden maximální termín odeslání z našeho skladu.
• Zboží, které máme na našem skladě, odesíláme do 2 pracovních dnů.
• Zboží, které je na externím skladě, odesíláme většinou do 7-9 pracovních dnů.

Zadané termíny odeslání platí od připsání částky na náš účet (v případě platby předem na náš účet.)

Pokud by se v důsledku nepředvídaných okolností dodání zboží prodloužilo, nebo z jakéhokoliv důvodu by dodání zboží nebylo možné, budeme vás okamžitě o této skutečnosti informovat a dohodneme se na dalším postupu. Pokud by vám náhradní termín dodání nevyhovoval, máte právo na zrušení objednávky.

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím Vámi zvolené přepravné společnosti jako zásilky 1. třídy. V den odeslání zásilky vám bude zaslán informační e-mail o odeslání. Zásilku byste měli obdržet nejpozději do 3-4 pracovních dnů od expedování z našeho skladu. Pokud by vaše zásilka nedorazila, prosím kontaktujte nás e mailem na lulis@lulis.cz.

 

Co když si vyberete více druhů zboží s různými termíny odeslání?
V takovém případě budou všechny vaše věci odeslané najednou jednou zásilkou v termínu, který je uveden u zboží s nejdelší termínem odeslání.
Příklad: Objednali jste si tričko s termínem odeslání do 2 dnů a šaty s termínem odeslání do 9 dnů. Vaše objednávka bude odeslána v termínu do 9 dnů.


Co v případě, že byste potřebovali mít věci doma v expresním termínu?
Právě pro vás jsme připravili kategorii ZBOŽÍ SKLADEM. Zde najdete všechno zboží, které je ihned dostupné. Pokud si při objednávce vyberete jako způsob platby dobírku , zkrátíte termín dodání o dobu trvání mezibankovního převodu.